مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

شاید نام سیلوستر استالونه (راکی) را شنیده باشید ، ممکن است فکر کنید به اولین استودیوی فیلمبرداری که مراجعه کرد قبولش کردند و گفتند هیکلت برای بازی در فیلم خیلی خوب است. اما حقیقت خلاف این است.

موفقیت این شخص ناشی از این بود که به کرات به او جواب رد دادند .هنگامی که در اولین فیلم خود بازی کرد بیش از هزار جواب رد شنیده بود و به هر استودیویی در نیویورک مراجعه کرده بود،همه به او پاسخ منفی داده بودند. ولی او از تلاش و پافشاری دست برنداشت و هزار و یکمین در را کوبید و سرانجام فیلم راکی را ساخت. (Anthony)

[ ۱۳٩۱/۱٠/۱۱ ] [ ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!