مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

چند بار به زمین خوردید تا توانستید راه رفتن را بیاموزید؟ چقدر طول کشید تا بالاخره اولین گام استوار را بر زمین قرار دادید؟فرمول جادویی موفقیت همین است.تمام کودکان این جهان بالاخره راه رفتن را می آموزند.اما بزرگسالان چنین روشی در پیش نمی گیرند. بزرگسالان شکست را حتمی و محتوم می دانند.

بنابراین اگر برای رسیدن به هدفی شکست بخورند تنها ممکن است یک یا دو بار روش دیگری را امتحان کنند.

کمتر کسی هست که بیش از این بر رسیدن به هدف اصرار بورزد آنها خیلی زود اهداف خود را رها می کنند.دیگر ورزش نمی کنند،شغل خود را رها می کنند.همسر خود را طلاق می دهند... فقط به این دلیل که دیگر ناراحتی را تحمل نمی کنند. (Anthony)

[ ۱۳٩۱/۱٠/۱۱ ] [ ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!