مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

آیا تا به حال مرغ کنتاکی خورده اید؟ می دانید چگونه "سرهنگ ساندرس" یک امپراطوری که او را یک میلیونر ساخت بنا کرد و عادات غذایی ملتی را تغییر داد؟!

موقعی که او شروع به فعالیت کرد، مرد یازنشسته ای بود که سرخ کردن مرغ را می دانست. همین و بس. نه سازمانی داشت و نه چیز دیگر.

وقتی اولین چک تامین اجتماعی را به مبلغ 105 دلار دریافت کرد از خشم دیوانه شد به فکر افتاد که شاید بتواند از طریق فروش دستورالعمل سرخ کردن مرغ پولی به دست آورد.وی دو سال وقت صرف کرد و با اتومبیل قراضه ی خود شهرای آمریکا را گشت. شبها روی صندلی با این امید بیدار میشد که فکر خود را با شخص تازه ای در میان گذارد. او 1009 بار پاسخ منفی شنید تا اینکه معجزه ای اتفاق افتاد و یک نفر به او " آری " گفت و فعالیت شغلی سرهنگ آغاز شد.

چند نفر از شما چنین دستور العملی دارد؟ سرهنگ ساندرس صاحب ثروت شد. زیرا توانایی آن را داشت که عملی مشخص و بزرگ را انجام دهد.او توان آن را داشت که بیش از 1000 بار پاسخ " نه " بشنود وباز با خود رابطه برقرار کند.چنانکه دری دیگر را بزند و به خود بگوید که این بار کسی به او پاسخ مثبت خواهد داد.(Anthony)

[ ۱۳٩۱/۱٠/۸ ] [ ٦:٢٠ ‎ب.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!