مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

10 جمله از مایکل برنارد بک ویت

 1- من انتشار تابناک نورم،سرچشمه ای از احتمالات بی پایان تا حقیقت خود را بیان کنم.

 2- من کشتی عظیمی هستم، مملو از آرامش شکوهمند الهی. می خواهم این آرامش را رایگان به هر زن و مرد و کودکی در زمین تقدیم کنم.

 3-تمام توجه ام را تسلیم حضور حقیقتی می کنم که راهنمای راهم است.

 4- وقتی تسلیم روح اعلاء می شوی، جاودانگی به عنوان آگاهیت به زمان تبدیل می شود و خود را به شکل زندگی متجلی می کند.از این جریان جاودانه آگاه باش تا به سوی شکوهی خداگونه اوج گیری.

5-محبوب من ! امشب هوش را از من بربا و تا صبح ایمان را جایگزین آن کن . شهد عشق و عسل فهم رای بر زبانم جاری کن.بگذار بنوشم تا این دو یکی شوند.

 6-خدا را می خواهم ، بیش از همه خواستنی ها.در موهبت الهی شادی رضایت را می یابم.

 7-ما نقطه ای بین بهشت و زمین هستیم ،آگاهانه با نور عشق الهی راز و نیاز می کنیم.با حضور او احاطه می شویم و از زیبایی فوق العاده اش می سوزیم و آب می شویم.

 8- زندگی مسئله ای برای حل کردن نیست ، بلکه رازی است که باید زندگی اش کرد.

 9-روحم از این باغ افزون شده می گذرد ، با افتخار به این زمین مقدس با خودم طوری رفتار می کنم که از دیگران انتظار دارم با من رفتار کنند.

 10- اگر شاد زندگی نکنی، پس با روحت صادق نیستی.

 

[ ۱۳٩۱/٢/۳۱ ] [ ٤:٤٧ ‎ب.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!