مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

روز مادر

مردی کنار یک فروشگاه گل فروشی توقف کرد.او قصد داشت برای مادرش،که دو هزار مایل دور تر از شهر او می زیست،دسته گل بزرگی به مناسبت روز مادر هدیه کند. هنگامی که اتومبیلش را ترک کرد ، متوجه دختر کوچکی شد که کنار خیابان نشسته بود و می گریست.از او پرسید که چه اتفاقی افتاده است و دختر جوان پاسخ داد:

دوست دارم یه شاخه گل رز برای مادرم بخرم. اما من فقط 70 سنت پول دارم و یک شاخه گل رز یک دلار است.مرد لبخند زد و گفت: با من بیا،من آن را برایت می خرم.او شاخه رز را برای دخترک خرید و دسته گل مادر خود را نیز سفارش داد و وقتی از مغازه خارج می شد،دخترک به او گفت:ممکن است مرا پیش مادرم ببرید؟

مرد پاسخ داد: البته!و طولی نکشید که دختر او را به طرف قبرستان راهنمایی کرد .جایی که هر روز شاخه گل سرخی روی قبر مادرش قرار می داد. مرد به مغازه گل فروشی برگشت و سفارش خود را پس گرفت.ساک کوچکی بست و دو هزار مایل رانندگی کرد تا مادرش را در خانه خودش ملاقات کند.

این روز عزیز رو به تمام بانوان ایرانی به خصوص مادران عزیز(که آغوشتان گرمترین جا برای زیستن فرزند است) تبریک میگم .

[ ۱۳٩۱/٢/٢۳ ] [ ۱٢:٠٦ ‎ب.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!