مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

اعتماد به نفس

 

اعتماد به نفس بی تردید یکی از خصوصیاتی است که هر فردی در زندگی باید آن را دارا باشد.

اعتماد به نفس شادی و کامیابی را به زندگی شما هدیه می دهد و به عبارتی نتیجه ارزش های خود شماست که به سوی شما باز می گردد.اعتماد به نفس شما را به سوی خطر کردن هدایت میکند.وقتی که به اندازه کافی داری اعتماد به نفس هستید،اگر جایی مشاهده کردید که عمل اشتباهی را مرتکب می شوید،می توانید به سرعت آن را تغییر دهید.

بعضی افراد در جایی که باید خطر کنند،به علت کمبود اعتماد به نفس،اقدام نمی کنند و همه چیز را از دست می دهند.برخی دیگر نیز به دلیل اعتماد به نفس زیاد ،دقت کافی و توجه لازم را اعمال نمی کنند و آنها هم موقعیت های خوب خود را از دست می دهند.هر دوی این گروه ها بازنده اند.در انجام کارها باید اعتماد به نفس کافی ،نه زیاد نه کم را داشته باشید.

اعتماد به نفس شما باید به اندازه ی توانایی و استعداد شما باشد.

فراموش نکنید: اعتماد به نفس موثر از انتظارات واقع گرایانه درباره موفقیت های آتی سرچشمه میگیرد.اگر بیش از آنچه عاقلانه است ،انتظار داشته باشید،پس از شکست تمام اعتماد به نفس خود را از دست می دهید.

ورزش کنید:

ورزش یکی از عوامل مهم برای ایجاد و تکوین اعتماد به نفس است. بر اساس یافته های محققان اعلام شده است که ورزش می تواند اعتماد به نفس را به بالاترن حد خود برساند و بر عکس می تواند آن را به طور کامل ویران کند.اگر ورزش کردن در جهت خلاقیت ،لذت بردن، و رسیدن به هدف های شادی آور باشد اثر مثبتی بر روی اعتماد به نفس دارد. اما اگر به عنوان برد وباخت ،رو کم کنی،رقابت های شدید تسلط و شرط بندی مطرح شود،اعتماد به نفس را به کلی از بین برده و فرد را افسرده و مضطرب می سازد.

فراموش نکنید:

احساس خوب داشتن از عناصر مهم زندگی است.با اعتماد به نفس،زندگی از دست رفته را دوباره شروع کنید،زمان گذشته را تازه کنیدو این بار طور دیگری زندگی کنید.

[ ۱۳٩٠/۱٢/۱٤ ] [ ٧:٠٠ ‎ب.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!