مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

الکساندر فلمینگ (Alexander Fleming)

نامش فلمینگ بود و یک کشاورز اسکاتلندی فقیر. هنگامی که برای معاش خانواده اش تلاش می کرد ، صدای فریادی را از سمت باطلاق شنید. ابزارش را به زمین انداخت و به سوی باطلاق دوید . آنجا پسر وحشت زده ای را دید که تا کمر در لجن سیاه رنگ باطلاق فرو رفته است و نا امیدانه برای نجات خود فریاد می زند و کمک می طلبد.فلمینگ کشاورز پسر را ، از آنچه که می توانست یک مرگ تدریجی و وحشتناک باشد، نجات داد. روز بعد یک کالسکه زیبا و تجملی به ملک کوچک فلمینگ وارد شد و مرد نجیب زاده ای با لباس های گرانبها از آن پیاده شد و خود را پدر پسری معرفی کرد که فلمینگ او را نجات داده بود . نجیب زاده گفت : می خواهم به تو پاداش دهم . تو جان پسر مرا نجات داده ای .

کشاورز اسکاتلندی قبول نکرد و گفت :به خاطر آنچه انجام داده ام پول قبول نمی کنم و انتظار پاداش ندارم.

در همان موقع یکی از فرزندان کشاورز جلوی خانه رعیتی او ظاهر شد . نجیب زاده پرسید : این پسر توست؟ کشاورز با غرور پاسخ داد: بله.

من با تو یک معامله می کنم ، در ازای محبتی که به من کردی ، اجازه بده پسرت را با خود ببرم و وسایلی فراهم نمایم تا درس بخواند و او را فردی تحصیلکرده به نزد تو بازمی گردانم .و همین کار را کرد . پسر فلمینگ کشاورز از دانشکده پزشکی سنت ماری در لندن فارغ التحصیل شد. مردی که پنی سیلین را کشف کرد.بعد از سال ها پسر نجیب زاده دچار ذات الریه شد و پنی سیلین او را شفا داد.

نام آن نجیب زاده ، لرد رندالف چرچیل و فرزندی که از باطلاق نجات یافته بود وینستون چرچیل نام داشت.

زمانی خردمندی گفت : آنچه می رود از راه دیگری باز می گردد.

[ ۱۳٩٠/۱٢/٢ ] [ ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!