مکانی برای آنان که می خواهند بهترین باشند
(@_@)... A Place For Those Who Want To Be Best...(@_@) 
قالب وبلاگ
نويسندگان

 ده تکنیک محبوب تر شدن

"محبوب تر شدن"

یک نیاز ذاتی و درونی است که از کودکی در انسان ها شکل می گیرد .بر اورده نشدن این نیاز عواقب بسیار وخیم روانی به دنبال دارد. بهتر است در جستجوی راه هایی برای محبوب تر شدن باشیم . این طورنیست؟

1. دیگران را با کاستی هایشان بپذیرید .این که به دنبال دوستان کامل باشید تقریبا هیچ گاه میسر نمی شود . دیگران نیز مثل شما ناقص هستند و اخلاق و رفتار های نا پسندی نیز دارند. پس همان گونه که هستند به انان احترام بگذارید.

2. سرزنش کردن مداوم بقیه انها را از شما خواهد رنجاند . غیر از یک تذکر دوستانه، مصلحت امیز و مقطعی، بقیه حرف هایی که لحن شماتت امیز داشته باشد منجر به ایجاد فاصله بین شما و دیگران می شود.

3. مسلما حفظ احترام دیگران منجر به ایجاد احترام متقابل خواهد شد. نمی توانید کسی را در جمع خرد کنید و بعد توقع داشته باشید که او حقیقتا شما را دوست داشته باشد.

4. اداب مخالفت کردن را بیاموزید. بلند کردن صدا، بهره بردن از ادبیات تحقیر امیز و صحبت کردن با تحکم، راه مناسبی برای رد کردن ایده های دیگران نیست."عزیزم، من طور دیگری فکر می کنم " را امتحان کنید .

5.گوش کردن هنوز هم معجزه اسان ترین راه محبوب تر شدن است. به دیگران گوش دهید و به انها بفهمانید که حرفهایشان برایتان مهم است و به دقت در حال شنیدن هستید.

6.صداقت برگ برنده در فرایند محبوب شدن است . واقعا روراست بودن با دیگران تاثیری بسیار عمیق تر از انچه فکرش را بکنید در پی خواهد داشت.

7. تلخ زبانی مطلقا ممنوع ! واقعا اگر می خواهید که حرفتان دیگران را نیازارد یا ان را مطرح نکنید یا لحن و محتوایش را تغییر دهید.

8. در کلیه رفتار های اجتماعی خودتان را جای دیگران بگذارید انچنان که دوست دارید با شما برخورد شود باسایرین تعامل کنید .

9. نفرت انگیز تزین چیز دنیا احتمالا "نصیحت کردن "است. وقتی دیگران را نصیحت می کنید یعنی اینکه خود را دانا تر از وی فرض کرده اید. به جای نصیحت پیشنهاد کنید."از من می شنوی..."

اغاز خوبی برای حرف هایی است که فکر می کنید حتما باید به دوست تان بگویید.

10. با دیگران در رنج هایشان همدلی کنید. همدردی کردن کاری غیر ممکن است چون همه درد ها منحصر به فردند! اما همدلی کردن با مشکلات بقیه هم ممکن است و هم محبت را افزایش می دهد. صادقانه به انها بگویید به خاطر گرفتاری شان متاسفید و البته متاسف هم باشید!

 

[ ۱۳٩٠/۳/۸ ] [ ۸:۱۸ ‎ق.ظ ] [ Sh_T ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به آنان که می خواهند بهترین باشند و بهترین ها را می خواهند. من سعی دارم در این وبلاگ بهترین اطلاع رسانی رو داشته باشم و همه نوع اطلاعات و موضوعاتی رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم.لطفا با نظرات خود به پیشرفت و بقای وبلاگ کمک کنید.اگر مطلب یا موضوع خاصی مد نظرتون هست بگید تا توی وب قرار بدم.در ضمن اگر خواستید منو لینک کنید با (بهترین ها) لینک کنید و بگید تا منم شما رو لینک کنم.مطالب این وبلاگ از هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگه ای کپی برداری نشده ممنون میشم شما هم از مطالب این وب کپی برداری نکنید. و در صورت کپی برداری منبع رو ذکر کنید.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
داستان روزانه

音符の足跡ブログパーツ

[PR] 無料で面白タイピング!